افزونه چت و گفتگوی آنلاین وردپرس با WhatsApp

0 589

افزونه چت Whatsapp در سایت

بدون شک سخت ترین کار در یک وب سایت ساده سازی راه های ارتباطی کاربران با مدیر و یا پرسنل یک سایت است. چت و گفتگوی آنلاین یکی از ساده ترین و محبوب ترین روش ها برای ارتباط دوسویه بین کاربر و پرسنل بخش های مختلف مانند پشتیبانی آنلاین می باشد.

در وردپرس افزونه های زیادی برای چت و گفتگوی آنلاین بصورت رایگان و یا تجاری وجود دارد اما یکی از ایرادات این افزونه ها عدم پشتیبانی از نسخه های موبایل است. حالا فکر کنید چقدر خوب میشد که کاربران بتونند با شما از طریق یکی از اپلیکیشن های چت و گفتگو مثل WhatsApp ارتباط برقرار کنند.

امروز قصد معرفی افزونه ای داریم که قابلیت چت و گفتگوی آنلاین رو از طریق اپلیکیشن WhatsApp برای شما امکان پذیر می کنه. این افزونه در دو نسخه رایگان و تجاری ارائه میشه که فکر می کنم افزونه رایگان هم بتونه نیاز های شما رو رفع بکنه.

معرفی افزونه چت و گفتگوی آنلاین وردپرس با WhatsApp

با افزونه Cresta WhatsApp Chat شما می توانید به کاربران و یا مشتریان خود اجازه دهید تا با شما از طریق WhatsApp با کلیک بروری یک دکمه، چت و گفتگو کنند. کاربران می توانند به طور مستقیم در پیام خصوصی بر روی شماره WhatsApp شما با شما تماس بگیرند و مکالمه را در وب WhatsApp یا برنامه WhatsApp (از تلفن همراه) ادامه دهند. اینطوری هیچ گفتگوی بی پایانی نخواهید داشت و تماس گرفته شده هیچ وقت قطع نخواهد شد.

شما می توانید از دکمه شناور که در پایین سمت راست سایت قرار دارد یا دکمه ای در پست یا صفحات با استفاده از شرت کد: [cresta-whatsapp-chat text = “Need Help؟” icon = “yes” position = “top”] این قابلیت را اضافه نمایید. افزونه Cresta WhatsApp Chat سازگار با WooCommerce و WPML هم هست و دیگه نگرانی از بابت سازگاری با این افزونه ها نخواهید داشت.

قابلیت های افزونه چت و گفتگوی آنلاین وردپرس با WhatsApp

  • دکمه را برای باز کردن WhatsApp چت در پایین سمت راست سایت خود اضافه کنید.
  • از کد کوتاه [cresta-whatsapp-chat] برای اضافه کردن دکمه WhatsApp در پست ها، صفحات یا نوع پست سفارشی خود استفاده کنید.
  • صفحات سفارشی را انتخاب کنید تا دکمه WhatsApp Chat را نشان دهید.
  • نسخه موبایل: بر روی دکمه کلیک کنید و به طور خودکار برنامه WhatsApp را باز کنید (اگر نصب شده باشد)
  • روی متن های پیشنهاد چت و… مدیریت داشته باشید.
  • امکان نمایش روی نسخه موبایل و یا دسکتاپ سایت مدیریت داشته باشید.
  • و امکانات دیگر…

راهنمای نصب

اگر نمی دانید که در وردپرس چطور می شود افزونه نصب کرد، حتما این مطلب مدیران وردپرس، با عنوان راهنمای نصب افزونه در وردپرس را از دست ندهید.

لینک دانلود افزونه

همانطور که گفتم این افزونه در دو نسخه تجاری و رایگان منتشر شده است. شما می توانید نسخه رایگان این افزونه را از مخزن پلاگین های وردپرس با کلیک روی لینک روبرو دانلود کنید: Cresta WhatsApp Chat

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.